تفاوت الکل طبی با الکل صنعتی

تفاوت الکل طبی با الکل صنعتی

تفاوت اتانول و متانول مسئله ای با اهمیت است که دانستن آن برای همه ضروری است. اتانول یا الکل سفید یا الکل دارویی برای مصارف آشامیدنی، خوراکی، دارویی، سوخت و حلال بکار می رود. اما متانول یا الکل صنعتی بسیار سمی و کشنده است و به هیچ عنوان جنبه خوراکی، دارویی و بهداشتی ندارد.

ماستیک چیست؟

ماستیک چیست؟

در این مطلب قصد داریم به تعریف ماستیک یکی از عایق های رطوبتی بسیار پرکاربرد در تمام دنیا بپردازیم. ترک نخوردن بهنگام سرما و شره نکردن بهنگام گرما، عدم واکنش با مواد نفتی ، اسید ، قلیا و آسانی اجرا از خصوصیات ماستیک است.

عایق های رطوبتی نانوشیلد

عایق های رطوبتی نانوشیلد

در این مطلب نگاهی اجمالی بر برخی از پروژه های انجام شده با عایق رطوبتی نانوشیلد شده است. کلیه عایق های نانوشیلد پلیمری و پایه آب هستند و برای آب بندی قسمتهای مختلف ساختمان: بام، استخر، سرویس بهداشتی، نما و غیره دارای فرمولاسیون جدا و پیشرفته می باشند.

چرا باید نمای ساختمان را عایق کاری کنیم؟

 چرا باید نمای ساختمان را عایق کاری کنیم؟

یکی از عوامل اصلی نفوذ رطوبت به داخل ساختمان دیوارهای غربی باران گیر و نمای اصلی ساختمان هاست که معمولا سنگ و آجر هستند. در این مطلب به اهمیت عایق کاری نمای ساختمان و مسایل مربوط به آن می پردازیم.

بررسی کیفی ایزوگام و قیرگونی

بررسی کیفی ایزوگام و قیرگونی

عایق کاری رطوبتی ساختمان ها مسئله ای همیشگی و گریز ناپذیر می باشد. ایزوگام و قیرگونی از روش های سنتی عایق کاری ساختمان محسوب می شوند. ایزوگام از قیر اصلاح شده پلیمری ساخته می شود که این عایق را نسبت به قیرگونی برتری می بخشد. با پیشرفت علم عایق های جدید نانوپلیمری وارد بازار رقابت شده اند.

محلول ضدعفونی بر پایه الکل

محلول ضدعفونی بر پایه الکل

برای ضدعفونی نمودن سطوح و دست ها از انواع آلودگی های میکروبی، باکتریایی و ویروسی محلول های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می گردد. از میان آنها محلولهای ساخته شده بر پایه الکل از بیشترین کارایی برخوردار می باشد.

اجرای رنگ اکریلیک داخلی

اجرای رنگ اکریلیک داخلی

این روزها طرفداران رنگ اکریلیک بشدت افزایش پیدا کرده چرا که مشتریان عزیز به مزایای عالی این رنگ بیشتر پی برده اند که مهمترین آن شامل پایه آب و قابل شستشو بودن آنست. رنگ اکریلیک داخلی نانوشیلد ساخت شرکت نانوشیمی یلدابا بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای پروژه ای در تهران استفاده گردید.

رنگ نانو آبگریز

رنگ نانو آبگریز

یک مقایسه کلی و ساده بین رنگ روغنی و رنگ اکریلیک پایه آب نشان می دهد که هر کدام خواص بی نظر خود را دارند اما عیبهایی هم دارند که باید برطرف شود تا بتوان به یک رنگ ایده آل با بهترین خواص نزدیک شد.ادغام فناوری نانو با صنعت رنگسازی کمک شایانی در ایند حوزه نموده است و رنگ های نانو وارد بازار شده که خواص

رنگ ها و انواع آن

رنگ ها و انواع آن

رنگ های ساختمانی انواع گوناگونی دارند و هریک برای کاربردهای خاصی مناسب هستند. رنگ ها بر اساس نوع رزین وحلال به کار رفته آنها می توانند انواع متفاوتی داشته باشند. مانند رنگ روغنی، رنگ پلاستیک و رنگ اکریلیک. در این مطلب به معرفی و شرح انواع رنگ ها می پردازیم.

بلکا

بلکا

بلکا یک پوشش ساختمانی است که از مواد صد در صد طبیعی ساخته می شود. بلکا دارای خواص شگفت انگیزی می باشد که آن را به جایگزینی عالی برای کاغذ دیواری و رنگ های روغن و پلاستیک تبدیل کرده است.

رنگ ساختمانی

رنگ ساختمانی

تمامی رنگ های ساختمانی اعم ازرنگ روغنی، رنگ پلاستیک یا رنگ اکریلیک برای زیبایی نما و داخل ساختمانها بکار می روند و مهم ترین هدف، ایجاد تناسب بین رنگ های مختلف در راستای زیباتر ساختن محیط است.انتخاب نوع رنگ بسته به سلیقه و شرایط خاص می تواند متفاوت باشد.

عوامل موثر بر کیفیت رنگ

عوامل موثر بر کیفیت رنگ

درک مواد اولیه و فرایند ساخت رنگ ها تا حد زیادی به افزایش توانایی ما در انتخاب رنگ مناسب برای فضاهای مناسب کمک می‌کند. بیشتر رنگ ها از این اجزای اصلی تشکیل شده اند: پیگمنت ها یا رنگدانه ها، بایندر ها یا رزین ها، مایعات و مواد افزودنی. هر جزء در تعیین کیفیت رنگ و همچنین عملکرد آن در حین و پس از اعمال

رزین و انواع آن

رزین و انواع آن

در این مطلب به تعریف رزین و بررسی و تعریف اجمالی انواع رزین پرداخته ایم. رزین ها در صنایع گوناگون و هنرهای مختلف کاربرد گسترده دارند.

نانوشیمی یلدا برند